RC0603FR-10118KL
MFR.Part #
RC0603FR-10118KL
JLCPCB Part #
C6378290
Description
-55℃~+155℃ 100mW 118kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS