RC0603FR-07909KL
MFR.Part #
RC0603FR-07909KL
JLCPCB Part #
C185306
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 909kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS