RC0603FR-078K25L
MFR.Part #
RC0603FR-078K25L
JLCPCB Part #
C185307
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 8.25kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS