RC0603FR-0782RL
MFR.Part #
RC0603FR-0782RL
JLCPCB Part #
C137676
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 82Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS