RC0603FR-0780R6L
MFR.Part #
RC0603FR-0780R6L
JLCPCB Part #
C246011
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 80.6Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS