RC0603FR-07750KP
MFR.Part #
RC0603FR-07750KP
JLCPCB Part #
C7273973
Description
-55℃~+155℃ 100mW 750kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS