RC0603FR-07750KL
MFR.Part #
RC0603FR-07750KL
JLCPCB Part #
C137684
Description
-55℃~+155℃ 100mW 750kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS