RC0603FR-07715RP
MFR.Part #
RC0603FR-07715RP
JLCPCB Part #
C20161742
Description
-55℃~+155℃ 100mW 715Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS