RC0603FR-076R81P
MFR.Part #
RC0603FR-076R81P
JLCPCB Part #
C6263784
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.81Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS