RC0603FR-076M2L
MFR.Part #
RC0603FR-076M2L
JLCPCB Part #
C482892
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.2MΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS