RC0603FR-076K2L
MFR.Part #
RC0603FR-076K2L
JLCPCB Part #
C114631
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.2kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS