RC0603FR-0753K6L
MFR.Part #
RC0603FR-0753K6L
JLCPCB Part #
C137700
Description
-55℃~+155℃ 100mW 53.6kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS