RC0603FR-0751R1L
MFR.Part #
RC0603FR-0751R1L
JLCPCB Part #
C137702
Description
-55℃~+155℃ 100mW 51.1Ω 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS