RC0603FR-074M02P
MFR.Part #
RC0603FR-074M02P
JLCPCB Part #
C6638134
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.02MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS