RC0603FR-07453KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RC0603FR-07453KL
JLCPCB Part #
C273765
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 453kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS