RC0603FR-073K57L
MFR.Part #
RC0603FR-073K57L
JLCPCB Part #
C185332
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.57kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS