RC0603FR-073K4L
MFR.Part #
RC0603FR-073K4L
JLCPCB Part #
C165758
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.4kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS