RC0603FR-073K01P
MFR.Part #
RC0603FR-073K01P
JLCPCB Part #
C6164596
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.01kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS