RC0603FR-0739R2L
MFR.Part #
RC0603FR-0739R2L
JLCPCB Part #
C245965
Description
-55℃~+155℃ 100mW 39.2Ω 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS