RC0603FR-0733KL
MFR.Part #
RC0603FR-0733KL
JLCPCB Part #
C126359
Description
-55℃~+155℃ 100mW 33kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS