RC0603FR-0730KL
MFR.Part #
RC0603FR-0730KL
JLCPCB Part #
C100001
Description
-55℃~+155℃ 100mW 30kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS