RC0603FR-072M26L
MFR.Part #
RC0603FR-072M26L
JLCPCB Part #
C482789
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.26MΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS