RC0603FR-072M21L
MFR.Part #
RC0603FR-072M21L
JLCPCB Part #
C482787
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.21MΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS