RC0603FR-072M05L
MFR.Part #
RC0603FR-072M05L
JLCPCB Part #
C482781
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.05MΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS