RC0603FR-072K43P
MFR.Part #
RC0603FR-072K43P
JLCPCB Part #
C5717017
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.43kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS