RC0603FR-072K43L
MFR.Part #
RC0603FR-072K43L
JLCPCB Part #
C412132
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.43kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS