RC0603FR-072K21P
MFR.Part #
RC0603FR-072K21P
JLCPCB Part #
C20161715
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.21kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS