RC0603FR-072K21L
MFR.Part #
RC0603FR-072K21L
JLCPCB Part #
C273748
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.21kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS