RC0603FR-07294RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RC0603FR-07294RL
JLCPCB Part #
C185345
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 294Ω 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS