RC0603FR-0728K7L
MFR.Part #
RC0603FR-0728K7L
JLCPCB Part #
C245945
Description
-55℃~+155℃ 100mW 28.7kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS