RC0603FR-07280KP
MFR.Part #
RC0603FR-07280KP
JLCPCB Part #
C6752125
Description
-55℃~+155℃ 100mW 280kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS