RC0603FR-07267KP
MFR.Part #
RC0603FR-07267KP
JLCPCB Part #
C6961810
Description
-55℃~+155℃ 100mW 267kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS