RC0603FR-07243KP
MFR.Part #
RC0603FR-07243KP
JLCPCB Part #
C6164581
Description
-55℃~+155℃ 100mW 243kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS