RC0603FR-0723K2L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RC0603FR-0723K2L
JLCPCB Part #
C185348
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 23.2kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS