RC0603FR-0722R6P
MFR.Part #
RC0603FR-0722R6P
JLCPCB Part #
C7037854
Description
-55℃~+155℃ 100mW 22.6Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS