RC0603FR-0722K1P
MFR.Part #
RC0603FR-0722K1P
JLCPCB Part #
C7273891
Description
-55℃~+155℃ 100mW 22.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS