RC0603FR-07226KP
MFR.Part #
RC0603FR-07226KP
JLCPCB Part #
C5843117
Description
-55℃~+155℃ 100mW 226kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS