RC0603FR-07215RL
MFR.Part #
RC0603FR-07215RL
JLCPCB Part #
C273775
Description
-55℃~+155℃ 100mW 215Ω 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS