RC0603FR-071R62P
MFR.Part #
RC0603FR-071R62P
JLCPCB Part #
C5717004
Description
-55℃~+155℃ 1.62Ω 100mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS