RC0603FR-071R37L
MFR.Part #
RC0603FR-071R37L
JLCPCB Part #
C482630
Description
-55℃~+155℃ 1.37Ω 100mW 75V Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS