RC0603FR-071R1L
MFR.Part #
RC0603FR-071R1L
JLCPCB Part #
C309559
Description
-55℃~+155℃ 1.1Ω 100mW 75V Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS