RC0603FR-071M8L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RC0603FR-071M8L
JLCPCB Part #
C137772
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 1.8MΩ 100mW 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS