RC0603FR-071K91L
MFR.Part #
RC0603FR-071K91L
JLCPCB Part #
C185353
Description
-55℃~+155℃ 1.91kΩ 100mW 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS