RC0603FR-071K78P
MFR.Part #
RC0603FR-071K78P
JLCPCB Part #
C7037844
Description
-55℃~+155℃ 1.78kΩ 100mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS