RC0603FR-071K69L
MFR.Part #
RC0603FR-071K69L
JLCPCB Part #
C185356
Description
-55℃~+155℃ 1.69kΩ 100mW 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS