RC0603FR-071K54L
MFR.Part #
RC0603FR-071K54L
JLCPCB Part #
C185358
Description
-55℃~+155℃ 1.54kΩ 100mW 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS