RC0603FR-071K13L
MFR.Part #
RC0603FR-071K13L
JLCPCB Part #
C137782
Description
-55℃~+155℃ 1.13kΩ 100mW 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS