RC0603FR-0719K1P
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RC0603FR-0719K1P
JLCPCB Part #
C7334667
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 19.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS