RC0603FR-07178RP
MFR.Part #
RC0603FR-07178RP
JLCPCB Part #
C7037831
Description
-55℃~+155℃ 100mW 178Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS