RC0603FR-0714RL
MFR.Part #
RC0603FR-0714RL
JLCPCB Part #
C245915
Description
-55℃~+155℃ 100mW 14Ω 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS